Magija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magija

Živim za magiju
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Darovi smrti / Deathly hallows

Go down 
+7
James Potter
avy
herm-girl
Katie Lestrange
Hermione Granger
Magy
Lisa Smith
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Hermione Granger

Hermione Granger


Broj postova : 680
Location : Hogwarts
Registration date : 02.11.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimeuto stu 20, 2007 6:16 pm

ma kao da ja plačem................... žao mi je al ne plačem..........
[Vrh] Go down
James Potter

James Potter


Broj postova : 182
Age : 33
Location : svuda po malo
Registration date : 03.11.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimečet stu 22, 2007 10:04 pm

amen ale luja

jedna je plakala zbog filma lesie(valjd sam točno napiso)
[Vrh] Go down
Hermione Granger

Hermione Granger


Broj postova : 680
Location : Hogwarts
Registration date : 02.11.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimesub stu 24, 2007 10:45 am

hahahahahahahhaahaahahaaaa....................... ja inače znam plakat na nekom filmu al to se dogodi samo ako mi je stvarno žao nečega ili ak mi roditelji ne daju da ga gledam....................looooooool
[Vrh] Go down
James Potter

James Potter


Broj postova : 182
Age : 33
Location : svuda po malo
Registration date : 03.11.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimesub stu 24, 2007 12:05 pm

ali inače ne plače zbog ničega zbog filma plače .nju se čak može jako udarit neče plakat.
[Vrh] Go down
Hermione Granger

Hermione Granger


Broj postova : 680
Location : Hogwarts
Registration date : 02.11.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimesub stu 24, 2007 7:27 pm

uffffffffff ta je jaka................... ja se inače odmah počupam.............!!!!!! looooool
[Vrh] Go down
bellatrix69

bellatrix69


Broj postova : 56
Registration date : 29.12.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 4:27 pm

Knjiga mi se jako sviđe, čak mislim da je najbolja do sad.... možda....meni je žao samo belle, voldemorta, tonks i freda,( i georgea mi je žao, jadan izgubio uho) al inače mislim da su svi weasleyevi stvarno izrodi, i baš mi i nije žao drugih likova...( sorryte ljudi to je samo moje mišljenje) i baš bi mi bilo drago da glupi harry napokon crkne.....ali ne, ostali ga uvijek moraju spasiti, niš on nemože sam, a to ne .....nikako, ni slučajno.... i baš mi je drago da su na kraju i ginny i harry završili zajedno kao i ron i hermiona. Svi kažu da će rowlingica objaviti još samo jednu jedinu knjigu vezanu za pottera a to je nekakav riječnik, vjerojatno o svim čarolijama, ljudima i mjestima. Ali i to će izaći kao priručna literatura kao i: Metloboj kroz stoljeća i Fantastične zvijeri i gdje ih naći. Ako niste pročitali ovo zadnje dvoje, to ide uz moje tople preporuke jer ja jesam i super su.
[Vrh] Go down
Narcissa_Black_Malfoy

Narcissa_Black_Malfoy


Broj postova : 125
Age : 33
Location : Croatia,Zagreb
Registration date : 30.12.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 7:13 pm

bella,imaš potpuno pravo.mali harry ima previše sreće.....
al,ajd
kaj sad.
i meni je žal freda,belle i tonks,ali i lupina....(i naravno siriusa koji je umro u redu feniksa)
i tak
uglavnom,knjiga mi je legendarna,najbolja na svijetu....bellatrix69,danas ti nosim knjigu Smile
[Vrh] Go down
Iwy

Iwy


Broj postova : 101
Age : 28
Registration date : 02.11.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 7:21 pm

meni je isto žao freda,tonks,lupina,belle,voldemorta,i što je georg izgubio uho,i ne mogu vjerovati,al žao mi je i snapea...tog jackassa.....razočarana sam sama sa sobom...jel mi vjerujete?
[Vrh] Go down
http://littlemissivy.blog.hr/
bellatrix69

bellatrix69


Broj postova : 56
Registration date : 29.12.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimesub sij 05, 2008 4:51 pm

PA ZABORAVILA SAM SNAPEA!!!!!!!! OMG, OMG, OMFG!!! PA ON MI JE BIO MEĐU NAJDRAŽIM LIKOVIMA A JA GA ZABORAVILA! hvala na podsjetniku iwy...
[Vrh] Go down
Narcissa_Black_Malfoy

Narcissa_Black_Malfoy


Broj postova : 125
Age : 33
Location : Croatia,Zagreb
Registration date : 30.12.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimesub sij 05, 2008 5:00 pm

AJME,FAKAT!!!!!!!
AJOOOOOOOJ
SNAPE RULESSSSS!!!!!
[Vrh] Go down
Iwy

Iwy


Broj postova : 101
Age : 28
Registration date : 02.11.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimesub sij 05, 2008 10:22 pm

Meni je Severus jedan od najdražih likova,ali nisam to htjela priznati,jer ne želim nikakve svađe.On je jedan od najzanimljivijih likova u knjizi,samo što ga je rowlingica opisala kao nekog mr.ružnoće....ko da je ružniji od one Letti iz ružne ljepotice.....ali priznajem,ponekad mi se stvarno učinio kao pravi jackass.....
[Vrh] Go down
http://littlemissivy.blog.hr/
bellatrix69

bellatrix69


Broj postova : 56
Registration date : 29.12.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimened sij 06, 2008 7:51 pm

Meni je on ok, al mi se isto nekad čini ko pravi debil.....al nema veze..... on je meni zakon, a ni ostali likovi mi nisu loši. I stvarno ga je rowlingica mogla malo ljepše opisat. Jadan, imo je teško djetinjstvo i još u ga james i sirius stalno zajebavali ko da mu nije dovoljno doma. Jaaaaaaaaadan......
[Vrh] Go down
Iwy

Iwy


Broj postova : 101
Age : 28
Registration date : 02.11.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimened sij 06, 2008 10:11 pm

zato i je ogorčen...baš....jadan..nikome nebih poželjela takvo nešto,pa ni liku iz knjige
[Vrh] Go down
http://littlemissivy.blog.hr/
bellatrix69

bellatrix69


Broj postova : 56
Registration date : 29.12.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimepon sij 07, 2008 8:50 pm

yup
[Vrh] Go down
avy
Admin
avy


Broj postova : 334
Registration date : 25.10.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimepon sij 07, 2008 10:53 pm

ja bih poželjela jednom,no to nije tema,al ža' mi je Snape......................ali istina je da bježi brže od šampona za kosu nego ja od atomske bombe....Very Happy
[Vrh] Go down
Narcissa_Black_Malfoy

Narcissa_Black_Malfoy


Broj postova : 125
Age : 33
Location : Croatia,Zagreb
Registration date : 30.12.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimepon sij 07, 2008 11:53 pm

hehe.....ah,al ja da sam na njegovom mjestu,nebi ni ja prala kosu.......sve to u njegovom djetinjstvu,pa lilly,pa dumbledore........i umro je,a nitko ga se nije sjetio,nitko nije žalio.....umro je sam u vrištavoj daščari,bez ikoga da plače nad njim.....sigh........
[Vrh] Go down
Iwy

Iwy


Broj postova : 101
Age : 28
Registration date : 02.11.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimepon sij 07, 2008 11:58 pm

ma kako niko nije plakao za njim?harry je...samo što rowlin(gica) nije to htjela napisat.on valjda od jada nije prao kosu....jadnik....kad ima traume iz djetinjstva....stvarno ne znam od kuda mu sav taj smisao za humor,kad je cijelo vrijeme u crnini...
[Vrh] Go down
http://littlemissivy.blog.hr/
Narcissa_Black_Malfoy

Narcissa_Black_Malfoy


Broj postova : 125
Age : 33
Location : Croatia,Zagreb
Registration date : 30.12.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:01 am

da,jadan.......al kako je kurio harrya,haha,na to sam se uvjek slatko smijala,hehehe
[Vrh] Go down
Iwy

Iwy


Broj postova : 101
Age : 28
Registration date : 02.11.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:20 pm

pa to mi je bilo najjače
[Vrh] Go down
http://littlemissivy.blog.hr/
bellatrix69

bellatrix69


Broj postova : 56
Registration date : 29.12.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 6:31 pm

al ja se još uvjek slatko nasmijem kad skuri harryja....hehe....i znate da je rowlingica u nekom interviewu izjavila da je htjela napravit dio u kojem je snape ustvari bio OŽENJEN, ali je bio ubrzo nakon toga rastavljen, a sve to prije nego šta je postao profesor u Hogwartsu.... al to ipak nije napisala u knjizi, ipak bi to bilo malo previše.... vjerojatno sva ta parada samo da bi zaboravio Lily..... jadan.....
[Vrh] Go down
Narcissa_Black_Malfoy

Narcissa_Black_Malfoy


Broj postova : 125
Age : 33
Location : Croatia,Zagreb
Registration date : 30.12.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 6:35 pm

jadan.....ALI NEEEEEEEE,GLUPI MALI HARRY JE MOOOOORO NJEGA MRZIT.ups.......sad sam živćana
[Vrh] Go down
bellatrix69

bellatrix69


Broj postova : 56
Registration date : 29.12.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 6:38 pm

pa mrzio ga je baš zato jer je glupi mali harry koji niš ne kuži čak ni kad ga u oči hoće ubost. Majke mi, taj zmaja nebi skužio da mu ga pod nos staviš, časna riječ ako bi....
[Vrh] Go down
Narcissa_Black_Malfoy

Narcissa_Black_Malfoy


Broj postova : 125
Age : 33
Location : Croatia,Zagreb
Registration date : 30.12.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 6:40 pm

baš.....ma,kažem ti ja izrod plus izrod jednako velki izrod....iako mi je lilly skroz oke,čak mi je jako draga,ali james mi je glup,jer je bio budala prema snapeu.GLUPI JAMES!!!
[Vrh] Go down
bellatrix69

bellatrix69


Broj postova : 56
Registration date : 29.12.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 6:41 pm

SLAŽEM SE!!
[Vrh] Go down
Narcissa_Black_Malfoy

Narcissa_Black_Malfoy


Broj postova : 125
Age : 33
Location : Croatia,Zagreb
Registration date : 30.12.2007

Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 6:44 pm

hah.inače,knjiga je zakon!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Darovi smrti / Deathly hallows   Darovi smrti / Deathly hallows - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Darovi smrti / Deathly hallows
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magija :: Brbljaonica :: Bla, bla-
Forum(o)Bir: