Magija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magija

Živim za magiju
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Elidra-smrtonosna biljka

Go down 
Autor/icaPoruka
Iwy

Iwy


Broj postova : 101
Age : 28
Registration date : 02.11.2007

Elidra-smrtonosna biljka Empty
PostajNaslov: Elidra-smrtonosna biljka   Elidra-smrtonosna biljka Icon_minitimesri sij 09, 2008 6:48 pm

Elidra je smrtonosna podvodna biljka koja obično raste u spiljama.Ta biljka nije rijetka,ali je teško prepoznatljiva,i teško je doći do nje jer raste u mrtvom moru.mnogi i ne znaju da u mrtvom moru ima puno podvodnih čarobnih spilja,a bezjacima je biljka Elidra nevidljiva.Ako još nije skuhana i pretvorena u čaj,ne može nauditi ljudskom biću,ali je čak i tada smrtonosna za vilenjake.Elidra će postati smrtonosna za čovjeka jedino ako se od nje napravi napitak.I to je najjači napitak u kojem ako popiješ samo kapljicu toga napitka,u roku od 5 sekundi umireš.Još nitko tko je okusio Elidru nije preživio.Rijetki čarobnjaci mogu doprijeti do te biljke,jer ona oko sebe širi jaku negativnu energiju....dok je korijen u moru,Elidra širi negativnu energiju,kada joj korijen nije u moru,onda ne može širit negativnu energiju.Elidra se hrani kamenjem sa stijena.tj.stjenicxa,a to su minijaturna kamenja koja opadaju sa stijena zbog prevelike grižnje od soli.Kako bi se zaustavilo širenje negativne energije još dok je u vodi,potrebno je samo izvesti kletvu elutsius-eldrewa,ali se morate znati dobro koristiti s tom kletvom.najbolje je da je učenici ne izvode,jer je to kletva crne magije.

Za zadaću:

1.Što je Elidra?
2.Gdje raste?
3.Čime se hrani
4.Kako može biti koban za vilenjaka?
5.Kako može biti koban za čovijeka?
6.Što širi oko sebe?
7.Da li to što što širi oko sebe vječno traje?
8.S čime se može izgasiti to šo ta biljka širi oko sebe?


šaljite mi zambicu na pm. ako nešto ne žikite,onda me slobodno pitajte
[Vrh] Go down
http://littlemissivy.blog.hr/
Iwy

Iwy


Broj postova : 101
Age : 28
Registration date : 02.11.2007

Elidra-smrtonosna biljka Empty
PostajNaslov: Re: Elidra-smrtonosna biljka   Elidra-smrtonosna biljka Icon_minitimečet sij 10, 2008 3:44 pm

10 bodova gryffindorima,zbog narcissine zambe.mene neće biti mjesec dana,opet mi je mama zabranila....čujemo se....i pišite mi zadaće.kad se vratim s godišnjeg,ocijenit ću i druge zambe.samo mi šaljite sve na pm
[Vrh] Go down
http://littlemissivy.blog.hr/
 
Elidra-smrtonosna biljka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magija :: Učionice :: Travarstvo-
Forum(o)Bir: