Magija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magija

Živim za magiju
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 predavanja

Go down 
Autor/icaPoruka
avy
Admin
avy


Broj postova : 334
Registration date : 25.10.2007

predavanja Empty
PostajNaslov: predavanja   predavanja Icon_minitimepon stu 05, 2007 3:37 pm

1.predavanje

Ušla sam u razred.-Ja sam se već dugo pripremala za 1.sat.-Objasnim učenicima-Ovako,
da mi ne spavate na satovima,idemo u Zabranjenu šumu,jer danas učimo o grifonima.-
dovršim.Učenici su bili oduševljeni.Kad smo stigli,ja sam zazviždala,a pred nas doleti
desetak grifona.-Siriuse,priđi.-Rekla sam,a on je prišao.-Grifoni su jako ponosna bića.
Dopustite im prvi potez.Evo,ovaj tu se zove Tara.Poklonite se i čekate da se i on
vama pokloni.Nemojte previše treptati.Ako vam se ne pokloni,bježite,bolje za vas.Oni
imaju oštre kanđe.Imaju glavu orla i njegova krila,a stražnji dio im je konjski.Ministarstvo
misli da ih ne biste trebali upoznati do 3.godine školovanja,no ja vjerujem u vaše živce.-
Rečem.Sirius učini sve kako treba,no grifon se ne pokloni.Pokazala sam prstom iza,a
on je pokunjeno otišao.Pozvala sam Beppu,kojoj se grifon poklonio.Zvono je zazvonilo.
Vratili smo se u učionicu.........

Zadaća

Napišite mi sastavak o grifonima.................Neću odrediti količinu....

nemojte pisati pod ovu temu.Zadaće šaljite na pm,predati do srijede.
[Vrh] Go down
avy
Admin
avy


Broj postova : 334
Registration date : 25.10.2007

predavanja Empty
PostajNaslov: Re: predavanja   predavanja Icon_minitimepet stu 09, 2007 12:58 pm

Evo prošlo smo prošli put išli u zabranjenu šumu ovaj ćemo put ostati u razredu.Dovela sam svog fenixa.-Fenixi su dražesna bića-no prekinula ma Emmina ruka u zraku pa sam upitala-da?-a ona je odgovorila-Fenixi se rađaju iz pepela,i kad umru,iznova se rađaju!-rekla je.A pametne li cure.Sirius se igrao u kutu s gumenim mišom.-5 bodova manje za hufflpafe!I 5 bodova griffindorima.-Nadodala sam.On se samo nadurio.Ja sam prizvala miša-Accio!-i nadodala-Ostat će kod mene dok ne svrši predavanje.Dakle,kao što je Emma rekla oni se rađaju i umiru u pepelu.....Ovo vam je moj fenix.Zove se Terra.Zna li neko..?-prekinula me Emmina podignuta ruka.-Da?-A ona je rekla-Fenixove su suze ljekovite!One su jedini ljek protiv baziliskova otrova!-objasnila je,a Sirius je promrmljao-sveznalica.-a ja sam se obrecnula na njega-Ti šuti!Lili je u pravu,na tebi ćemo vježbati cruciatus!Napiši dodatnu zadaću!Ah......da.Točno.Fenixove suze su jedini ljek protiv bazilskova otrova!-.Zazvonilo je i sat je bio gotov.Još 5 bodova crvenima i hrabrima.

Zadaća:

1.Koji je jedini ljek protiv baziliskova otrova?
2.Što je bilo prije,fenix ili pepeo?
3.Kakve su fenixove suze?

Odgovarajte punim i šaljite na pm,predati do nedjelje.Sirius ima dodatnu zadaću napisat ili bi radije proveo po ure u učionici crne magije,ali u tom slučaju ćemo na njemu vježbati cruciatus........Zapravo,ionako ćemo vježbati na njemu.
[Vrh] Go down
avy
Admin
avy


Broj postova : 334
Registration date : 25.10.2007

predavanja Empty
PostajNaslov: Re: predavanja   predavanja Icon_minitimepet stu 16, 2007 9:08 pm

3.predavanje


Pošto je samo herm-girl napisala zadaću (dodatnu) ja ipak neću davati bodove.Zašto?Jer je to bila dodatna.Donijela sam Terru.Ovo je bio njen dan spaljivanja.To sam rekla učenicima.Svi su gledali...........Za 5 minuta,Terra se spalila a Emily je kriknula.Uspjela sam ju smiriti,a ona je pokazala prstom prema pepelu,gdje je stajala malena ptičica.Skupila je svu snagu i zapjevala.Svi smo slušali dok nije zvonilo za kraj.

zadaća

napišite sastav o fenixima,najmanje 189 riječi do 300 riječi.
Napišite što želite učit sljedeće predavanje.
[Vrh] Go down
avy
Admin
avy


Broj postova : 334
Registration date : 25.10.2007

predavanja Empty
PostajNaslov: Re: predavanja   predavanja Icon_minitimesri pro 19, 2007 1:19 pm

4.predavanje

Evo prelazimo na vile.Evo npr.,osobe koje imaju i najmanju kap vilinske mogu razumjeti životinje i mitska bića.Kao ja,iako govorim da sam čistokrvna,jer je ministarstvo zabranilo svim vilama upotrebu štapića pa nesmijem to govoriti svugdje.Evo ovo će biti vrloooo kratko predavanje,tek da vam to kažem jer ćete imati puuuuuno zadaće!!!
[Vrh] Go down
avy
Admin
avy


Broj postova : 334
Registration date : 25.10.2007

predavanja Empty
PostajNaslov: Re: predavanja   predavanja Icon_minitimesri pro 19, 2007 1:23 pm

4.predavanje

Evo prelazimo na vile.Evo npr.,osobe koje imaju i najmanju kap vilinske mogu razumjeti životinje i mitska bića.Kao ja,iako govorim da sam čistokrvna,jer je ministarstvo zabranilo svim vilama upotrebu štapića pa nesmijem to govoriti svugdje.Evo ovo će biti vrloooo kratko predavanje,tek da vam to kažem jer ćete imati puuuuuno zadaće!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

zadaća Shocked Shocked

Opisati svoju vilu.napravite na 1 pergamentu plakat o vili.Izmislite pjesmu o vili,prepričajte svoj susret s vilom,i napišite sastavak o vilama!

Za sve to možete dobiti čak 355 bodova za svoj dom!1.dobiva 400!

Iwy,znam ali sve brišem iz ove teme,piši pod katastrofu.......
[Vrh] Go down
avy
Admin
avy


Broj postova : 334
Registration date : 25.10.2007

predavanja Empty
PostajNaslov: Re: predavanja   predavanja Icon_minitimepet svi 02, 2008 11:16 am

5.predavanje

Evo mene moji učenici.Prošli sat je bio o vilama,a ovaj će biti o njihovim vrstama.Svi ste upoznali elemente.No ovaj će biti samo o vodenim.

Vodene vile- jake su i postojane kao voda.Oduvijek su mrzile ljude,no dobro se slažu sa sirenama.Koriste vodene moći.Sve su rođene u znaku vode.Predvodnica im je Will Ekara,slavna vodena vila koja je spasila narod od kita koji ga je uništavao.

zadaća:Napisati sastav o Will Ekari,tekst o njoj ćete naći u otvorenoj biblioteci.Nemojte kopirati!!!!!Ako vidim da ste kopirali oduzest ću 30 bodova domu iz kojeg je onaj koji kopira.Rok je do 10 svibnja.
[Vrh] Go down
Sponsored content





predavanja Empty
PostajNaslov: Re: predavanja   predavanja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
predavanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» PREDAVANJA
» SVA predavanja
» predavanja
» 1.predavanja - Numerologija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magija :: Učionice :: Skrb za magična stvorenja-
Forum(o)Bir: