Magija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magija

Živim za magiju
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 obavjesti

Go down 
+6
herm-girl
Pure Blood
Rose
James Potter
Hermione Granger
avy
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Rose

Rose


Broj postova : 88
Age : 31
Location : Na nebu
Registration date : 16.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimepet stu 16, 2007 11:22 pm

okej
hehe
evo ja ovdje više neću
možemo na neku drugu temu.
imaš ideju?
pošalji mi na pm da ovdje ne spamamo više onda
[Vrh] Go down
Pure Blood

Pure Blood


Broj postova : 59
Registration date : 01.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub stu 17, 2007 2:42 am

katie je super cura...i avy ja gluplji razlog za bananje nisam vidjela...ovo je fkt bzvz...hermione samo nekada sam svojim retardiranim pitanjima znaš ispasti najveća glupača na cijelove svijetu...katie je to izživciralo...ja katie ne poznajem osobno ali preko neta najduže od svih vas Wink...

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
ugl.KATIE RULA!!!!
i da hermione...
boli tebe k*r*c kako drugi profesori pišu predavanja i di što pišu...njihova je stvar što će i kako će raditi sa svojim predavanjima...ja bi rekla da se ti ponašaš kao adminica...nemaš ti kaj ispravljat druge profeosre...oni znaju svoj posao...a ti stalno svakud ideš i govoriš što da ko radi...pa to ni admini nemaju pravo kamo ti...katie je nula nasuprot tebe...i nemaš ti kaj pričati da katieje se ponaš kao adminica kada ti pričaš 100% gore stvari
[Vrh] Go down
herm-girl

herm-girl


Broj postova : 83
Location : hogworts
Registration date : 04.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub stu 17, 2007 3:02 pm

meni je i hermione i katie i pure blood super
samo da se malo manje svadjaju
bilo bi odlicno
[Vrh] Go down
Hermione Granger

Hermione Granger


Broj postova : 680
Location : Hogwarts
Registration date : 02.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub stu 17, 2007 3:32 pm

pure blood hvala, to od tebe nisam očekivala i ako neznaš katie i ja samo sad dobre, dopisujemo se prek pm-a preko msn-a, maila......... i tak, a to znači da si ti sad ispala najveća glupača, jer misliš da smo u svađi i osim toga katie je tu iako ti to neznaš a ja znam.........
[Vrh] Go down
Hermione Granger

Hermione Granger


Broj postova : 680
Location : Hogwarts
Registration date : 02.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub stu 17, 2007 3:35 pm

ne mogu vjerovati kako neki na forumu mogu pasti niže............... ALI ELLA NE MOGU PASTI NIŽE OD TEBE, NI DA HOĆE!!!!!! ja i katie smo si oduvijek dobre a i dalje smo, neću ja zbog "neke ELLE" se svađati sa katie................
[Vrh] Go down
Pure Blood

Pure Blood


Broj postova : 59
Registration date : 01.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub stu 17, 2007 3:57 pm

ti si ispala najveća glupača...ja sam samo rekla da se ti mješeš u tuđja posla a ne katie Wink
glupa si đevojko Twisted Evil
[Vrh] Go down
Hermione Granger

Hermione Granger


Broj postova : 680
Location : Hogwarts
Registration date : 02.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub stu 17, 2007 4:03 pm

al ne gluplja od tebe jer tvoju glupost nitko nemože nadmašiti, ni ja, a ni katie, ona je za razliku od tebe bolja priznala je daje u krivu a i ja sam, a od tebe se to neče čut ni da ti prijetim "avadom kedavrom"...............
[Vrh] Go down
Pure Blood

Pure Blood


Broj postova : 59
Registration date : 01.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub stu 17, 2007 4:07 pm

molim te ne pametuj neznaš ni pravilnu inkatarciju za avadu kedavru
[Vrh] Go down
Hermione Granger

Hermione Granger


Broj postova : 680
Location : Hogwarts
Registration date : 02.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub stu 17, 2007 4:17 pm

znam al to je neoprosiva kletva, i ne smije se izgovarati, pa sam ju stavila pod navodne znakove......................... ja ti ne pametujem samo sam rekla istinu.................a ti ni ne znaš što je to "pojam" istina................. i daj ajmo prestat s tim, ak hoćeš pomirbu ok ak nećeš ok, smo želim da prestanemo jer nije uredu da tolko spammamo, ak može!
[Vrh] Go down
Pure Blood

Pure Blood


Broj postova : 59
Registration date : 01.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub stu 17, 2007 4:20 pm

OK...sorry...ali me živcira kada netko nekome kaže što da radi a on je to već napravio Wink obavjesti - Page 2 480
[Vrh] Go down
Čarobnjak

Čarobnjak


Broj postova : 45
Age : 56
Location : Magic Academy "Vila Magic"
Registration date : 05.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub stu 17, 2007 5:24 pm

scratch Šta se ovo ovdije dešava!?
Sad ču vas pretvoriti u žabe.... geek
[Vrh] Go down
http://www.magic-vila.hr/
Hermione Granger

Hermione Granger


Broj postova : 680
Location : Hogwarts
Registration date : 02.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub stu 17, 2007 7:07 pm

ok, pomirenje, daj ruku.............malo smo se zapričale.......obavjesti - Page 2 36_11_16 može li jedan obavjesti - Page 2 36_1_67?[/url]
[Vrh] Go down
Pure Blood

Pure Blood


Broj postova : 59
Registration date : 01.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub stu 17, 2007 8:06 pm

obavjesti - Page 2 493
[Vrh] Go down
Hermione Granger

Hermione Granger


Broj postova : 680
Location : Hogwarts
Registration date : 02.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub stu 17, 2007 8:39 pm

eheh
[Vrh] Go down
Katie Lestrange

Katie Lestrange


Broj postova : 342
Age : 29
Registration date : 02.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimepet pro 14, 2007 7:21 pm

Pure Blood je napisao/la:
katie je super cura...i avy ja gluplji razlog za bananje nisam vidjela...ovo je fkt bzvz...hermione samo nekada sam svojim retardiranim pitanjima znaš ispasti najveća glupača na cijelove svijetu...katie je to izživciralo...ja katie ne poznajem osobno ali preko neta najduže od svih vas Wink...

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
ugl.KATIE RULA!!!!
i da hermione...
boli tebe k*r*c kako drugi profesori pišu predavanja i di što pišu...njihova je stvar što će i kako će raditi sa svojim predavanjima...ja bi rekla da se ti ponašaš kao adminica...nemaš ti kaj ispravljat druge profeosre...oni znaju svoj posao...a ti stalno svakud ideš i govoriš što da ko radi...pa to ni admini nemaju pravo kamo ti...katie je nula nasuprot tebe...i nemaš ti kaj pričati da katieje se ponaš kao adminica kada ti pričaš 100% gore stvar
i

hvala
točno
to je totalna istina i drago mi je da je tako!
bravo! lijepo rečeno!

Hermione Granger je napisao/la:
pure blood hvala, to od tebe nisam očekivala i ako neznaš katie i ja samo sad dobre, dopisujemo se prek pm-a preko msn-a, maila......... i tak, a to znači da si ti sad ispala najveća glupača, jer misliš da smo u svađi i osim toga katie je tu iako ti to neznaš a ja znam.........

NIKAD, ALI NIKAD NIKAD VIŠE DA SE NISI USUDILA VRIJEĐAT JU, JER AKO TI JA DOĐEM ROĐENA MAJKA TE NEĆE PREPOZNAT. od svih na forumima ona je jedna od najboljih.
i ne moraš se s time preseravat

Hermione Granger je napisao/la:
ne mogu vjerovati kako neki na forumu mogu pasti niže............... ALI ELLA NE MOGU PASTI NIŽE OD TEBE, NI DA HOĆE!!!!!! ja i katie smo si oduvijek dobre a i dalje smo, neću ja zbog "neke ELLE" se svađati sa katie................

nismo si oduvijek dobre! a bome kakva si bila ne znam dali ni hoćemo.

evo sorryte ali morala sam odg.
[Vrh] Go down
avy
Admin
avy


Broj postova : 334
Registration date : 25.10.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimepet pro 14, 2007 9:14 pm

Katie Lestrange je napisao/la:
Pure Blood je napisao/la:
katie je super cura...i avy ja gluplji razlog za bananje nisam vidjela...ovo je fkt bzvz...hermione samo nekada sam svojim retardiranim pitanjima znaš ispasti najveća glupača na cijelove svijetu...katie je to izživciralo...ja katie ne poznajem osobno ali preko neta najduže od svih vas Wink...

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
ugl.KATIE RULA!!!!
i da hermione...
boli tebe k*r*c kako drugi profesori pišu predavanja i di što pišu...njihova je stvar što će i kako će raditi sa svojim predavanjima...ja bi rekla da se ti ponašaš kao adminica...nemaš ti kaj ispravljat druge profeosre...oni znaju svoj posao...a ti stalno svakud ideš i govoriš što da ko radi...pa to ni admini nemaju pravo kamo ti...katie je nula nasuprot tebe...i nemaš ti kaj pričati da katieje se ponaš kao adminica kada ti pričaš 100% gore stvar
i

hvala
točno
to je totalna istina i drago mi je da je tako!
bravo! lijepo rečeno!

Hermione Granger je napisao/la:
pure blood hvala, to od tebe nisam očekivala i ako neznaš katie i ja samo sad dobre, dopisujemo se prek pm-a preko msn-a, maila......... i tak, a to znači da si ti sad ispala najveća glupača, jer misliš da smo u svađi i osim toga katie je tu iako ti to neznaš a ja znam.........

NIKAD, ALI NIKAD NIKAD VIŠE DA SE NISI USUDILA VRIJEĐAT JU, JER AKO TI JA DOĐEM ROĐENA MAJKA TE NEĆE PREPOZNAT. od svih na forumima ona je jedna od najboljih.
i ne moraš se s time preseravat

Hermione Granger je napisao/la:
ne mogu vjerovati kako neki na forumu mogu pasti niže............... ALI ELLA NE MOGU PASTI NIŽE OD TEBE, NI DA HOĆE!!!!!! ja i katie smo si oduvijek dobre a i dalje smo, neću ja zbog "neke ELLE" se svađati sa katie................

nismo si oduvijek dobre! a bome kakva si bila ne znam dali ni hoćemo.

evo sorryte ali morala sam odg.


nema veze,samo ću te molit da ih toliko ne citiraš,a i banala sam te samo na 3 dana,pa nije ti to 50 godina kazne....................................no povećat ću kaznu ako opet budeš onakva................evo ti svađaonica pa se tamo ti Hermione svađajte kolko god hoćete.
[Vrh] Go down
Katie Lestrange

Katie Lestrange


Broj postova : 342
Age : 29
Registration date : 02.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub pro 15, 2007 3:57 pm

ok.
ali ja bi tebe molila da se ne praviš toliko pametna kao onda jer to nisi kao ni ja kao ni itko drugi na svijetu.
[Vrh] Go down
avy
Admin
avy


Broj postova : 334
Registration date : 25.10.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub pro 15, 2007 7:32 pm

ja se nisam pravila pametna.Prekovišno citiranje samo uneređuje forum.
[Vrh] Go down
Koch

Koch


Broj postova : 41
Registration date : 07.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub pro 22, 2007 3:20 pm

sto je bilo s katie
[Vrh] Go down
Koch

Koch


Broj postova : 41
Registration date : 07.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub pro 22, 2007 3:20 pm

Forza Milan[/url][/u][/i][/b]
[Vrh] Go down
Koch

Koch


Broj postova : 41
Registration date : 07.11.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesub pro 22, 2007 3:21 pm

ne ljutite se
[Vrh] Go down
bronca97
Admin
bronca97


Broj postova : 87
Registration date : 25.10.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2008 11:21 am

Evo vratio se i ja! Ali zato je avy odsutna na neko vrijeme. Nisam bio dosta na forum jer sam se više posvetio YSM-u i Conquer clubu.
[Vrh] Go down
https://magija.forumcroatian.com
bronca97
Admin
bronca97


Broj postova : 87
Registration date : 25.10.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2008 11:21 am

Mrzimo MIlan!
[Vrh] Go down
https://magija.forumcroatian.com
bronca97
Admin
bronca97


Broj postova : 87
Registration date : 25.10.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 1:04 pm

I usput ja ću održavat avyna predavanja jeli jasno!
[Vrh] Go down
https://magija.forumcroatian.com
avy
Admin
avy


Broj postova : 334
Registration date : 25.10.2007

obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitimepet vel 01, 2008 9:16 pm

evo,iskrala sam se,samo da odobrim broncine riječi..............dobila sam 1 i...smrc...
[Vrh] Go down
Sponsored content





obavjesti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obavjesti   obavjesti - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
obavjesti
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magija :: Opće :: obavjesti-
Forum(o)Bir: