Magija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magija

Živim za magiju
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Doria Magdalena Smith

Doria Magdalena Smith


Broj postova : 93
Age : 30
Location : YoU dOnT fAkInG cArE...
Registration date : 02.11.2007

VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!   VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Icon_minitimeuto stu 13, 2007 4:33 pm

Ovako...
Pošto mi je dosad samo DVOJE učenika ( svi iz hufflepuffa ) poslalo zadaću, to je katastrofa. Zbog ovoga ću, ukoliko mi ne predate zadaću uskoro, prirediti KAZNE ZA SVE ONE koji mi nisu PREDALI zadaću!!!!
KAZNA može biti oduzimanje bodova vašeg doma!!!!!
Zato vas molim da mi pošaljete zadaću!
Ukidam svoju staru spiku, da mi ne trebate slati zadaće. ODSAD mi zadaće obavezno morate slati, inače ću vašem domu ODUZETI do 20 bodova!!!!!
Herm-girl i Sirius(sadašnji James Potter) su jedini koji su zadaću poslali i njih pohvaljujem.

Nadam se da sam OVAJ PUT bila jasna.
Ja ne želim koristiti velika slova (to znači da vičem), ali ste me razočarali što se zadaća tiče i ja ne mogu vjerovati!
Iako je dosad bilo samo JEDNO PREDAVANJE, to nije razlog da vi NEPIŠETE ZADAĆU!!!
UPOZORAVAM VAS JOŠ JEDNOM: Ako mi ne pošaljete zadaću, ja vašem domu ODUZIMAM do 20 bodova!!!

Prof. Wentz
[Vrh] Go down
http://magicalanimals.blog.hr/
James Potter

James Potter


Broj postova : 182
Age : 32
Location : svuda po malo
Registration date : 03.11.2007

VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!   VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Icon_minitimeuto stu 13, 2007 4:45 pm

sry, što smetam ali trebo bi napisati pod bodve koliko smo bodova dobili i ukupno koliko ih imamo
[Vrh] Go down
Doria Magdalena Smith

Doria Magdalena Smith


Broj postova : 93
Age : 30
Location : YoU dOnT fAkInG cArE...
Registration date : 02.11.2007

VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!   VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Icon_minitimeuto stu 13, 2007 8:53 pm

Pa napisala sam
[Vrh] Go down
http://magicalanimals.blog.hr/
James Potter

James Potter


Broj postova : 182
Age : 32
Location : svuda po malo
Registration date : 03.11.2007

VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!   VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Icon_minitimeuto stu 13, 2007 9:05 pm

vidio sam
[Vrh] Go down
Hermione Granger

Hermione Granger


Broj postova : 680
Location : Hogwarts
Registration date : 02.11.2007

VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!   VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Icon_minitimečet stu 15, 2007 1:23 pm

sorry što smetam.................. al isto tako je i meni............ oduzela sam domovima 30 bodova........ pa ništa.........čak sam i svome domu......
[Vrh] Go down
Hermione Granger

Hermione Granger


Broj postova : 680
Location : Hogwarts
Registration date : 02.11.2007

VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!   VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Icon_minitimečet stu 15, 2007 1:24 pm

............iako je james i herm-girl najbolji učenici..........................za sad
[Vrh] Go down
Doria Magdalena Smith

Doria Magdalena Smith


Broj postova : 93
Age : 30
Location : YoU dOnT fAkInG cArE...
Registration date : 02.11.2007

VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!   VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Icon_minitimečet stu 15, 2007 3:55 pm

ma ne smetaš... ja sam iskreno razočarana u njih... u one koje ne pišu...
moram počet smišljat kazne, i oduzet slytherinima i gryffindorima bodove...
jer mi od njih nije došla nikakva zadaća.
ali plavima neću oduzimati, jer oni ionak jedva sad preživljavaju...
[Vrh] Go down
http://magicalanimals.blog.hr/
Hermione Granger

Hermione Granger


Broj postova : 680
Location : Hogwarts
Registration date : 02.11.2007

VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!   VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Icon_minitimečet stu 15, 2007 10:07 pm

istina za plave............ moji učenici donekle uče.......... ali crveni i zeleni............ kata__strofa......................a k tome niti jedna kazna nije dovoljno dobra............... pa sam ja napravila test, dobijaju ili im oduzimam bodove te ocijene..............
[Vrh] Go down
herm-girl

herm-girl


Broj postova : 83
Location : hogworts
Registration date : 04.11.2007

VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!   VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Icon_minitimepet stu 16, 2007 12:11 am

hvala vam puno profesorice sto ste pohvalili....Smile
[Vrh] Go down
Hermione Granger

Hermione Granger


Broj postova : 680
Location : Hogwarts
Registration date : 02.11.2007

VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!   VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Icon_minitimepet stu 16, 2007 12:32 am

vidiš da ima i dobrih profa Razz Very Happy
[Vrh] Go down
Rose

Rose


Broj postova : 88
Age : 31
Location : Na nebu
Registration date : 16.11.2007

VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!   VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Icon_minitimepet stu 16, 2007 11:06 pm

ja sam ti poslala zadaću
valjda je ok bar nešto
i svidjelo mi se predavanje
[Vrh] Go down
Hermione Granger

Hermione Granger


Broj postova : 680
Location : Hogwarts
Registration date : 02.11.2007

VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!   VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Icon_minitimesub stu 17, 2007 7:50 pm

ma rose je jaaaaaaaaaaaaaako dobra učenica i herm.girl a i james potter i neki iz ostalih domova, npr lili...........
[Vrh] Go down
Doria Magdalena Smith

Doria Magdalena Smith


Broj postova : 93
Age : 30
Location : YoU dOnT fAkInG cArE...
Registration date : 02.11.2007

VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!   VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Icon_minitimepet pro 21, 2007 3:27 pm

OPET MORAM ŽIVNUT OVU TEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NITKO MI NIJE POSLAO ZADAĆU ZA 2. PREDAVANJE!!!!!!!!!!!!!!
ZBOG OVOG NEVJEROJATNOG NEPOSLUHA KAŽNJAVAM SVA ČETIRI DOMA SA 20 BODOVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NADAM SE DA ĆE VAM OVO BIT DOVOLJNO DA MI ŠALJETE PROKLETE ZADAĆE! NE KOŠTA VAS NIŠTA, ODVOJITE PAR MINUTA I NAPIŠITE POKOJI ODGOVOR NA JEB*NA PITANJA! OVAKO VAS NE NAPISANA ZADAĆA KOŠTA BODOVA A NAPISANA VAM DAJE BODOVE! AKO MI NE STIGNE BAR 20 ZADAĆA, ODUZIMAM JOŠ VIŠE BODOVA OD SVAKOG DOMA, BOLI ME BRIGA DA IMATE I MANJE OD 10, JA ĆU VAM IH SVEJEDNO ODUZETI!
NISTE ME POSLUŠALI NI PRVI PUT, NISTE NI OVAJ! VI STE NA FORUMU.... JA SAM RIJETKO NA NJEMU... NEMA ME PUNO ŠTO ZNAČI DA IMATE VREMENA ZA NAPISAT, ALI SAD OČEKUJEM ZADAĆU DO SLJEDEĆE SUBOTE. AKO NE DOBIJEM ZADAĆU DOTAD, ODUZIMAM 30 BODOVA.
Ovo nije pretjerana kazna, zaslužili ste!
[Vrh] Go down
http://magicalanimals.blog.hr/
Sponsored content





VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!   VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
VAŽNO: Katastrofa!!!!!!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magija :: Učionice :: Povijest magije-
Forum(o)Bir: